HakkımızdaTemizlik Gönder; uzman kadrosu ve eğitimli personelleriyle birlikte profesyonel bir ev ve ofis temizliği sunmak amacıyla hizmet veren bir kuruluştur. Markamızı oluştururken kalite ve güven ilkerine dayalı bir hizmet anlayışı ile yola çıktık. Kısa bir sürede müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak geniş kitlelere ulaştık.

Kuruluş Yılı ve Amacı

Temizlik Gönder; 2014 yılında kurulmuş olup amacı başta İstanbul olmak üzere iş yoğunluğu olan büyük şehirlerde ev ve ofis temizliği hizmeti sunmaktır.


İlk Faturamızı
8 Haziran 2014 Yılında Kestik.


Türkiye'yi 12 Kez
Baştan Sona Temizledik.


67.000’in üzerinde ev,
1500’in üzerinde ofis temizledik.

Vizyonumuz

Markamızı oluşturma aşamasındayken yer aldığımız sektör içerisinde, profesyonel temizlik personellerine yeterli duyarlılığın gösterilmediğini, gerekli kadın istihdamını oluşturmaya yönelik yeterli adımların atılmadığını fark ettik. Üstelik temizlik sektöründe çalışan kadın işçilerin haklarının gerektiği gibi korunmadığını gördük. Bireysel ve kurumsal temizlik taleplerinizde, sizlerin profesyonel geri dönüşler almadığınızı, olası bir memnuniyetsizlik yaşadığınızda muhataplarınıza ulaşamadığınızı fark ettik.
Temizlik Gönder olarak vizyonumuz müşterilerimize profosyonel hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektir.

Misyonumuz

Temizlik Gönder olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin kalabalık şehirlerinde profesyonel hizmetimizi sunmak ve dünyanın çeşitli şehirlerinde profesyonel ekipler kurarak temizlik hizmetinde markalaşmaktır.

Temizlik Haberleri

İletişim

  • Mail

Haritada Gör