Sıkça Sorulan Sorular

Temizlikgönder.com : Ev ve Ofis temizliğinde oluşan ihtiyaçlarınıza, profesyonel temizlik profesyonelleri, uygun fiyat politikası ile kaliteli temizlik hizmeti veren online bir platformdur.
Verilen temizlik hizmetinden memnun kalmayan müşterilerimize, profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz öncelik gereği temizlik yapılan tarihi takip eden 3 gün içerisinde telafi amaçlı indirimli temizlik hizmeti veriyoruz. Ayrıca memnun kalınmayan personel dışında daha profesyonel personel gönderiyorruz.
Hizmet satın aldığınız süre boyunca iş kısıtlaması olmadan yapılacak işleri siz belirleyebiliyorsunuz.
Belirtilen işler dışında ekstra hizmet taleplerinizi ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
Temizlik boyunca kullanılacak temizlik malzemeleri isteğinize bağlı olarak sizden ya da tarafımızdan temin ediyoruz.
Haftanın 7 günü profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.
Tarafımızdan yönlendirilen tüm ekip arkadaşlarımızın adli sicil kayıtları incelenmiş olup, referansları değerlendirilir yanı sıra Temizlik Gönder ekibinden alınan mesleki eğitim sonrası ekibimize dahil olur.
Sitemiz üzerinden oluşturulan güvenli ödeme alt yapısı kredi kartınız ya da havale yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek eleman yönlendirmesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kartınızdan çekilen tutar var ise iade edilir.