KAĞITHANE Ev Temizliği

temizlikgonder.com temizlik ailesi olarak, İstanbul'un KAĞITHANE ilçesinde ve çevresindeki tüm semtlerde ev temizliği ve ofis temizliği işleriniz için profesyonel çözümler sunuyoruz. temizlikgonder.com temizlik ailesi olarak, kurulduğumuz 2015 yılından bu yana 3500’i aşkın ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti verdik. Müşterilerimizin neredeyse tamamının verdiğimiz ev temizliği ve ofis temizliği hizmetinden memnun kalması, İstanbul'un diğer ilçelerinde de kaliteli hizmet vermemize olanak sağladı.

KAĞITHANE Ev Temizliği

Tıpkı İstanbul'un 41 ilçesinde olduğu gibi KAĞITHANE ilçesinde de ev temizliği ve ofis temizliği kapsamında profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz. Dengeli fiyat politikamız ve güvenilir temizlik anlayışımız KAĞITHANE'da da en çok tercih edilen ev temizliği ve ofis temizliği şirketi olmamızı sağladı. Bu başarıların verdiği ilhamla ev temizliği ve ofis temizliği alanında hizmet kalitemizi de giderek artırıyoruz. temizlikgonder.com temizlik ailesi olarak, ev temizliği ve ofis temizliğinin vazgeçilmez ilkeleri olan güvenirlilik ve titizliğe büyük önem veriyoruz. Güvenilir hizmet anlayışımız ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle, ev temizliği ve ofis temizliği alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. KAĞITHANE bölgesinde ev temizliği ve ofis temizliği hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için hızlı sipariş uygulamamız, dengeli fiyat politikamız ve güvenilir temizlik anlayışımız ile temizlikgonder.comtemizlik.com üzerinden hizmet veriyoruz.

Kolay Rezervasyon Profesyonel Hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlikgönder.com : Ev ve Ofis temizliğinde oluşan ihtiyaçlarınıza, profesyonel temizlik profesyonelleri, uygun fiyat politikası ile kaliteli temizlik hizmeti veren online bir platformdur.
Verilen temizlik hizmetinden memnun kalmayan müşterilerimize, profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz öncelik gereği temizlik yapılan tarihi takip eden 3 gün içerisinde telafi amaçlı indirimli temizlik hizmeti veriyoruz. Ayrıca memnun kalınmayan personel dışında daha profesyonel personel gönderiyorruz.
Hizmet satın aldığınız süre boyunca iş kısıtlaması olmadan yapılacak işleri siz belirleyebiliyorsunuz.
Belirtilen işler dışında ekstra hizmet taleplerinizi ek herhangi bir ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
Temizlik boyunca kullanılacak temizlik malzemeleri isteğinize bağlı olarak sizden ya da tarafımızdan temin ediyoruz.
Haftanın 7 günü profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.
Tarafımızdan yönlendirilen tüm ekip arkadaşlarımızın adli sicil kayıtları incelenmiş olup, referansları değerlendirilir yanı sıra Temizlik Gönder ekibinden alınan mesleki eğitim sonrası ekibimize dahil olur.
Sitemiz üzerinden oluşturulan güvenli ödeme alt yapısı kredi kartınız ya da havale yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
Evet. Lakin can güvenliği nedeniyle yüksek bir katta ve büyük pencereleri olan bir evde oturuyorsanız temizlik görevlisinin camdan dışarı sarkmayacak şekilde silebileceği alanları sildirmenizi kalan kısımlar için ise marketlerde uygun fiyata satılan cam silme aparatlarını kullandırmanızı önemle tavsiye ediyoruz.
Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek eleman yönlendirmesi yapılmakta olup en kötü senaryo için ise; kartınızdan çekilen tutar var ise iade edilir.

Hizmette Profesyonellik

Ev Temizliği
Ev Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliğinde temizlik personeli arayışı ve temizlik düzenini kontrol etmek oldukça uzun ve yorucu bir süreç oluyor. Ofis temizliği ihtiyaçlarında Temizlik Gönder olarak güvenlik kontrollerinden geçmiş ve alanında profesyonel temizlik uzmanları ile kısa sürede profesyonel bir temizlik hizmeti ile temizlik ihtiyaçlarında yanındayız

Ofis Temizliği
Ofis Temizliği

Ofis ve iş yeri temizliğinde temizlik personeli arayışı ve temizlik düzenini kontrol etmek oldukça uzun ve yorucu bir süreç oluyor. Ofis temizliği ihtiyaçlarında Temizlik Gönder olarak güvenlik kontrollerinden geçmiş ve alanında profesyonel temizlik uzmanları ile kısa sürede profesyonel bir temizlik hizmeti ile temizlik ihtiyaçlarında yanındayız

Banyo Temizliği
Peryodik Temizlik

Tercihine göre belirlenen haftalık veya 2 haftada 1 zaman dilimlerinde evini temizliyoruz.


11.547
Memnun Müşteri

Neden Temizlik Gönder

Temizliğe Neler Dahil?

Karşınıza sürpriz fiyatlar çıkarmıyoruz ! Satın almış olduğunuz süre boyunca hiçbir temizlik işlemi için ekstra ücret talep edilmez. Herhangi bir oyalanma ya da verimsiz çalışma durumunda hemen bizi aramanız yeterli
Cam Temizliği
İç/Dış Cam Silimi

Teklikeli olmadığı sürece iç ve dış cam silimleri için ekstra ücret alınmaz.

Ütü Hizmeti
Ütü

Seçmiş olduğunuz hizmet saati kapsamında ütü yapılıp ek ücret alınmaz.

Ev Temizliği
WC/Banyo Temizliği

Duşakabin, Klozet ve Fayans temizliği dahil tüm ıslak zemin temizliği yapılır


Ev Temizliği
Mutfak Temizliği

Fayanslar ıslak bezle silinir, kalebodur, ankastre, beyaz eşyalarınız silinir ve zemin temizlenir.

Ev Temizliği
Salon Temizliği

İç ve tehlikesi olmayan dış Camlar, süpürme, silme, toz alma gibi tüm işlemler dahildir.

Ev Temizliği
Yatak Odası Temizliği

İç dış cam silimi dahil süpürme, silme, toz alma, çarşaf değişimi işlemler temizliğe dahildir.